Opravy a prodej jízdních kol a opravy skluznic
Firma Ski & cyklo servis se zabývá prodejem a opravami jízdních kol od roku 1991. Naším krédem je osobní kontakt se zákazníkem a jeho spokojenost (zakázky provádíme do 24 hod). Na prodejně nabízíme kola a příslušenství značek – Author, L.Fox a další, záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.

NOVÁ SLUŽBA pro naše zákazníky:
V poslední době kdy stoupl zájem zákazníků o elektrokola, NABÍZÍME PŘESTAVBU KOL NA ELEKTROKOLA!
K dispozici máme sady na přímý a středový pohon od firmy EV.BIKE, která je největším dovozcem elektro sad na našem trhu. Pokud se rozhodnete k přestavbě svého kola, najdete podrobné informace na stránkách EV bike.cz, partneři Praha 8. Zařídíme vám dodání sady do našeho servisu a montáž provedeme. Jestliže se rozhodnete pro svépomocnou montáž, dodáme sadu a poradíme s montáží.

V zimním období, vzhledem k sezonnosti jízdních kol, stále provádíme kompletní servis a půjčovnu sjezdových, běžeckých lyží a SNB, včetně příslušenství a broušení bruslí. Všechny zakázky provádíme do 24.00 hodin.


Aktuality

SERVIS KOL
Využijte našich servisních služeb a nechte si seřídit vaše kolo, nabízíme i přestavbu na elektrokolo. Pravidelná údržba = vaše bezpečnost.

Vision 27
Horské kolo MTB 27.5 Author VISION 27,5 s rámem triple butted dural 6061 27.5, vidlicí ROCK SHOX Recon Gold TK 27.5 15 Solo Air vzduchová uzamykatelná 15 mm pevná osa 1.5 tapered sloupek (100 mm), brzdami SHIMANO M615 kotoučové hydraulické (7 kotouče) a komponenty SHIMANO.
Charisma 77
Silniční kolo Author CHARISMA 77 s rámem AUTHOR A-carbon monocoque, vidlicí AUTHOR A-carbon monocoque, brzdami SHIMANO Dura Ace a komponenty SHIMANO.


Copyright © SKI & CYKLO SERVIS, publikování nebo šíření obsahu webové prezentace http://www.tulak.cz/ski je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Všechna práva vyhrazena.
218/689/689a DRP  created by B.P&Co. /56